Rezervasyon ve Danışma: +90 (368) 287 60 30 AlmancaİngilizceTürkçe

Vizyonumuz

Vizyonumuz; İnsanlığa katkıda bulunan, toplumda doğa ile iç içe yaşama bilincine varan bireyler oluşmasına yardımcı, öncü bir kurum olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

 

Mükemmellik: Her türlü kaynağımızdan planlı ve verimli yararlanıp; değişime ve yeniliğe açık, girişimci bir anlayışla, misyonumuzda ifade edilmiş olan her konuda vereceğimiz hizmetimizin daima mükemmel olması için çalışacağız.

 

Güvenilirlik: Dürüstlükten, şaşmayan, disiplinler ve seviyeler arasında tutarlılığı ve sürekli hizmet veren eğitim, öğretim ve çalışma ve yaşam ortamı yaratacağız.

 

Dayanışma: Çalışmalarımızda paylaşımcılığı, saygı ve yardımlaşmayı esas alarak, işbirliği ve takım çalışmasıyla yaratacağımız dayanışma ortamını çalışanlarımıza ve misafirlerimize yansıtacağız.

 

İnsan ve Tüm Doğaya Saygı: Hiçbir davranışımızda ve eylemimizde insana verdiğimiz değerden, duyduğumuz saygıdan ödün vermeyeceğiz. Misafirlerimiz ve çalışanlar arasında cinsiyet, dil, din, ırk, kişi, zümre ayırımı yapmayacağız. İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi'ne uygun davranacağız.

 

Sevgi: Yaşamımızda sevgiyi özümsemiş, bunu her alanda tutarlı ve özenli bir şekilde koruyacağız.

 

Yaşam boyu öğrenmenin gerekliliğine inanan, doğanın gizeminin kavranmasını amaçlamaktayız.